Доставка та повернення

Всі товари в інтернет-магазині "Sport Persone" продаються з доставкою. Якщо Вам зручніше забрати замовлення самому, приїжджайте до нас за адресою: Львівська область, c. Сокільники, вул. Лесі Українки, 17 або Ознайомитися з більш детальною інформацією в розділі "Контакти". Зробити замовлення можна Кількома способами: зателефонувати + 38 (067) 799 89 44 або заповнити форму замовлення в інтернет-магазині. Якщо немає можливості здійснити дзвінок, можете скористатися послугою "Онлайн консультація" і ми самі можемо Вам зателефонувати або відповісти на питання онлайн.

Доставка товару здійснюється тільки по Україні службою доставки зазначеной нижче:

«Нова Пошта»

https://novaposhta.ua/

Доставка здійснюється за вказаною Вами адресою, після передоплати замовлення на картку ПриватБанку або післяплатою. Спосіб оплати Ви можете вибирати при узгодженні замовлення з менеджером по телефону. Вартість доставки залежить від типу і вартості товара.Пересилка товару по Україні оплачується згідно тарифів служби доставки.

Ви самі заберете товар в офісі - представництві перевізника у Вашому місті або замовите доставку "до дверей" (вартість може змінюватися).

Ми приймаємо такі види оплат: готівкову при отриманні товару, безготівкову з ПДВ, безготівкову без ПДВ, кредитними картами, а так само Ви можете оплатити замовлення в будь-якому відділенні банку, або ощадній касі.

Перед вибором способу доставки, просимо зв'язатися з нами. Незалежно від обраного Вами способу оплати, Ви зможете відслідковувати стан Вашого замовлення онлайн.

При отриманні замовлення у відділенні кур'єрської служби до повної оплати ви можете відкрити коробку і візуально оглянути товар, перевірити на наявність пошкоджень.

Повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання товару та заповненої заяви на повернення.

У разі повернення товару згідно з умовами, регламентованими "Законом України про захист прав споживачів", Вам необхідно:

1) зв'язатися з нами за телефоном +38 (067) 799 89 44;

2) вислати по електронній пошті (Sportpersone@gmail.com) заповнень бланк "Заява на повернення" товару, а також копії паспорта, ідентифікаційного коду (власника карти) і підписаний бланк повернення.

Звертаємо Вашу увагу, процедура повернення може бути почата тільки при наявності всіх чотирьох зазначених документів;

3) здійснити відправку повернення в відділення №1 "Нової Пошти" за адресою: вулиця Шептицького, 19А, Сокільники, Львівська область, 81130.

Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, в той час як витрати на транспортування можуть варіюватися в залежності від ваги посилки. Ми радимо Вам об'єднувати замовлення. Ми не зможемо об'єднати два окремих замовлення і доставка буде розрахована для кожного з них. Відправка товару буде на Вашій відповідальності, але ми подбаємо про збереження крихких вантажів. Коробки оптимального розміру і з хорошим кровно захисту.