ПРО СМАРТ-МАРКЕТ ЕЛЕКТРОНІКИ LESHOP

Дата заснування компанії- 2008 рік. З цього часу Blue-Shop ніколи не зупинявся у розвитку, продовжуючи інтенсивне зростання і сьогодні. Щодня з'являються нові розділи з цікавими товарами, включаючи товари для спорту і туризму, так що, звернувшись в наш магазин, Ви не тільки облаштуєте свій будинок корисною технікою, а й активно проведете час на відпочинку. У Смарт-маркеті електроніки Blue-Shop представлено більше 527 провідних брендовтоваров побутової техніки.

Головне представництво компанії знаходиться в Києві, однак, Ви можете не турбуватися про терміни доставки Вашого замовлення, так як налагоджена логістична база допомагає доставляти замовлення по всій Україні в найкоротші терміни і без передоплати.

Також, спеціально для Вашої зручності, працюють 9 центрів видачі по всій Україні, а саме: Дніпропетровськ, Житомир, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Тернопіль та Харкові. Таким чином Ви отримуєте перевагу:

   - Набагато швидше отримати своє замовлення;
   - Перевірити замовлений товар без попередньої оплати;
   - Купити без попереднього замовлення через сайт товари з категорії «Аксесуари».

Кур'єрська доставка здійснюється компаніями "Нова Пошта" та "Міст Експрес", склади яких знаходяться, як у великих, так і в маленьких населених пунктах України.


ПЕРЕВАГИ LESHOP

Смарт-маркет електроніки Blue-Shop - це маса вигод і переваг саме для Вас:

   - Тільки сертифікована техніка з усією супутньою гарантійної документацією;
   - Зручні покупки через сайт за рахунок легкої навігації, всього кілька хвилин і замовлення оформлене;
   - Широкий асортимент побутової техніки це можливість вибрати найоптимальніший варіант орієнтуючись за технічними параметрами, зовнішнім виглядом і ціною;
   - Можливість покупки не тільки при готівковому розрахунку, але і безготівковому, а також у кредит з лояльними умовами. Також на різні товари встановлена ​​безвідсоткова програма кредитування з пільговим періодом від 3 до 24 місяців;
   - У разі виникнення яких-небудь неполадок або проблем з товаром, ремонт проводиться в авторизованих центрах за нашої підтримки; - Швидка доставка до дверей або на склад кур'єрської служби на протязі 1-3 днів;
   - Повернення товару без проблем упродовж 30 днів після покупки, у разі якщо він не підійшов Вам за кольором, дизайну або формі, і Ви не стали ним користуватися.

Крім всіх переваг, які Ви отримуєте в Смарт-маркеті електроніки Blue-Shop, команда нашого магазину переслідує мету створення максимально комфортного сервісу для наших клієнтів та відвідувачів сайту, тому ми завжди прислухаємося до відгуків і побажанням покупців.

Головною складовою роботи Смарт-маркету електроніки Blue-Shop є підтримання якості обслуговування на високому рівні, що відповідає світовим стандартам. Перш за все, ми хочемо, щоб наші покупці сприймали нас як надійного і вірного партнера, який допомагає робити вигідні покупки і приносить тільки позитивні емоції.